U Bjelovaru ukradena dva bickila, a u Imsovcu janje

Slika PU_BB/slike vijesti/bicikl.JPG

 Jučer 09. srpnja u popodnevnim satima u Bjelovaru u Ulici Matice hrvatske ispred trgovine ukraden je ženski bicikl vlasništvo 34-godišnjakinje, dok je u večernjim satima u Ulici Petra Biškupa Vene iz dvorišta obiteljske kuće ukraden nezaključani bicikl vlasništvo 24-godišnjaka.

Foto: ilustracija 

Jučer 09. srpnja u popodnevnim satima u Bjelovaru u Ulici Matice hrvatske ispred trgovine ukraden je ženski bicikl vlasništvo 34-godišnjakinje, dok je u večernjim satima u Ulici Petra Biškupa Vene iz dvorišta obiteljske kuće ukraden nezaključani  bicikl vlasništvo 24-godišnjaka.

Najvjerojatnije tijekom noći 08./09. srpnja u Imsovcu je netko iz ograđenog dvorišta ukrao jedno janje težine oko 40 kilograma i vrijedno oko 700 kuna.

                                                                                                         

 



Stranica