Krađe novca i tende s vikend kuće

Slika PU_BB/slike vijesti/novac02.jpg

U Bjelovaru, u Ulici Frana Supila, nepoznata žena je bez kucanja ušla u nezaključani stan u vlasništvu 81-godišnjakinje, vlasnica ju je zatekla u hodniku, a žena ju je prosila nešto za jelo. Vlasnica se sažalila nad ženom i otišla do smočnice po hranu dok je nepoznata žena iskoristila nepažnju vlasnice i iz kuhinje otuđila novčanik. 

 Foto: ilustracija

U ponedjeljak, 2.veljače, u Bjelovaru, u Ulici Pere Biškupa Vene, u večernjim satima u obiteljsku kuću u vlasništvu 93-godišnjakinje je došao mlađi muškarac kojeg vlasnica poznaje iz viđenja te joj otuđio torbicu s novčanikom, novcem i dokumentima. Vlasnica štetu procjenjuje na 1800 kuna.

Jučer, 3. veljače, u Bjelovaru, u Ulici Frana Supila, nepoznata žena je bez kucanja ušla u nezaključani stan u vlasništvu 81-godišnjakinje, vlasnica ju je zatekla u hodniku, a žena ju je prosila nešto za jelo. Vlasnica se sažalila nad ženom i otišla do smočnice po hranu dok je nepoznata žena iskoristila nepažnju vlasnice i iz kuhinje otuđila novčanik sa osobnim dokumentima i novcem. Vlasnica štetu procjenjuje na 500 kuna.

Jučer, 3. veljače, u Bjelovaru, u Pakračkoj ulici, u jednom trgovačkom centru, nepoznati počinitelj je iskoristio nepažnju djelatnice te iz otključane blagajne otuđio više tisuća kuna.

U razdoblju od 6. siječnja do 2. veljače, u Podgariću, nepoznati počinitelj je sa vikend kuće skinuo i otuđio sklopivu tendu s metalnom konstrukcijom. Vlasnik štetu procjenjuje na 5000 kuna.
 



Stranica