U Garešnici 40-godišnjak narušavao javni red i mir

Slika /PU_BB/Policija-ilustracije/Policija-noć.jpg
Foto: ilustracija

U noći s nedjelja na ponedjeljak, 21./22. prosinca, iza ponoći, u Garešnici, u Ulici kralja Tomislava, zabilježeno je narušavanje javnog reda i mira.
 
Naime, 40-godišnji muškarac, pod utjecajem alkohola, vikao je i galamio na ulici te lupao po dvorišnoj ogradi i osobnom automobilu. Po dolasku policijskih službenika, muškarac je zatečen kako leži na zelenoj površini, a unatoč izdanom upozorenju i naredbi da prestane s činjenjem prekršaja, nastavio je vikati i galamiti.
 
Muškarac je priveden u službene prostorije policije, gdje mu je alkotestiranjem utvrđena koncentracija alkohola u organizmu od 2,01 g/kg. Nakon toga smješten je u posebnu prostoriju do otrežnjenja.
 
Protiv 40-godišnjaka slijedi podnošenje optužnog prijedloga.
 

Stranica