Foto: ilustracija
U subotu, 17. svibnja, oko 8.45 sati, u Ulici Matije Gupca, u Daruvaru, dogodila se prometna nesreća s ozlijeđenim osobama.
56-godišnji vozač osobnog automobila započeo je uključivanje u promet s parkirališta, a pritom nije propustio vozila koja su se već kretala cestom.
Zbog toga je 64-godišnji vozač motocikla pokušao izbjeći sudar te skrenuo na suprotnu stranu kolnika.
Tom prilikom zahvatio je putnu bankinu, sletio u jarak i udario u betonski most.
Na mjesto nesreće odmah su izašli djelatnici Hitne medicinske pomoći Daruvar koji su vozaču motocikla i 53-godišnjoj suputnici pružili liječničku pomoć te ih prevezli u bolnicu gdje su im okvalificirali lake tjelesne ozljede.
Protiv vozača automobila, koji nije poštovao pravila uključivanja u promet, podnijet će se obavezni prekršajni nalog.
Pisane vijesti |
Promet i vozila